• 509 347 209
  • kontakt@mechanikkety.pl
  • Pon-Pt 8-16 / So 8-13

O nas

Historia naszego warsztatu zaczęła się wiele lat temu, kiedy jako nastolatek przychodziłem na warsztat samochodowy ojca. Tam rozpoczęła się moja przygoda z motoryzacja. Tam pierwszy raz miałem styczność z kluczami, smarami i śrubami. I pochłonął mnie całkiem ten świat.

Samochody od zawsze mnie fascynowały, wiedziałem że moja praca musi być z nimi związana. Dlatego 6 lat temu otworzyłem swój warsztat. Przez ten czas miałem okazje zdobyć doświadczenie i wypracować niezbędna przy tej pracy staranność i dokładność.

Mechanika i samochody to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Dzięki temu, cały czas czuję potrzebę, aby się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, aby być coraz lepszym w tym co robię.  Cały czas szukam nowych, lepszych rozwiązań i przy każdym samochodzie daje się z siebie 100%, nieważna jest marka czy rocznik.

Pomiędzy pracą i odpoczynkiem ciągle próbuję znaleźć czas, aby wyremontować od podstaw swój samochód, stare BMW E34. Prace idą powoli, ponieważ zależy mi, aby wszytko zrobić najlepiej jak się da. Tak samo jak przy samochodach moich klientów. Przyjedz i przekonaj się, że to odpowiedni warsztat samochodowy dla Ciebie.